Strony

wtorek, 2 października 2012

Bardzo miłe podziękowania :)

Otwieram przed chwilą pocztę i co widzę?
Mail z Fundacji Słonie na Balkonie z fantastycznym podziękowaniem :)

Załączno także informację o konkursie:


"ZAGŁOSUJ NA SŁONIA!
Zapraszamy wszystkich słoniotwórców i nie tylko, na rozstrzygnięcie konkursu SETKI SŁONI DLA DZIECIAKÓW. Konkurs trwał dwa miesiące, a finałowa grupa walczy teraz o Wasze głosy na facebooku Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.
W całej Polsce mamy z dziećmi, klubokawiarnie przyjazne dzieciom i pracownie krawieckie szyły słonie dla najmłodszych dzieci z problemami psychicznymi. Konkurs zorganizowała Fundacja SŁONIE NA BALKONIE, która od ponad pół roku pomaga małym pacjentom Szpitala Psychiatrycznego na ul. Aleksandrowskiej w Łodzi. Organizatorom zależało na tym, żeby każdy podopieczny fundacji otrzymał swojego słonia na szczęście i udało się . Do Łodzi przyszło ponad 100 słoni z całej Polski i nie tylko bo jeden cały w motyle i przyleciał z Edynburga. Informacja o akcji przekroczyła nawet ocean. Podczas jej trwania wymieniliśmy korespondencję z wieloma szkołami, przedszkolami, dla nich powstanie nowa edycja konkursu z początkiem nowego roku. O akcji dowiedziała się również przyjazna dzieciom firma Magellan, która zdecydowała się w ramach projektu NA ZDROWIE – UŚMIECH docenić twórców słoni. Nagrodzimy jednego słonia, wybranego przez internautów drogą głosowania na facebookowym profilu Fundacji SŁONIE NA BALKONIE (głosowanie trwa do czwartku do godz. 12.00) oraz jedno, z miejsc w którym powstawały warsztaty szycia słoni. Deklaruje Joanna Paduszyńska z Fundacji SŁONIE NA BALKONIE.
Nagroda będzie wyjątkowa, gdyż powstanie na warsztatach dla dzieci podczas rozstrzygnięcia konkursu. Będą to ekolampy, które już oświetlają dziecięcy oddział psychiatryczny. Są kolorowe, ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. Warsztaty poprowadzi Zaczarowany Ołówek.
Bardzo nas cieszy tak ogromne zainteresowanie konkursem, wierzymy w to, że tego typu akcje pokazują, że naturalną reakcją  w obliczu problemów psychicznych dziecka jest troska o nie a nie wstyd. Słonie są symbolem siły i szczęścia, ale jednocześnie troski o dziecko wszystkich, którzy zdecydowali się uszyć słonika dla dzieciaka.
Jeśli jesteś z Łodzi zapraszamy Cię na roztrzygnięcie konkursu w czwartek (4.10.2012) do TUBAJKI ul Piotrkowska 24 Łódź.
Akcję wspierali : serwis DZIECI SĄ WAŻNE i  HealthThink Public Relations
Kontakt
Joanna Paduszyńska
tel. 664 125 657"

Ja wybiorę się na pewno, oczywiście dzieciaka też zabiorę :)

Ps. Krótkie wyjaśnienie pojawiających a podobnych nazw.
Wszystkie moje przedsięwzięcia mają nazwy pochodzące od imienia dzieciaka mojego, a dzieciak ma na imię Edytka, stąd Edica i Eduszka :) 
A ponieważ w moim klinicznym przypadku twórczość wiąże się nierozerwalnie z logopedią, tak się przelatają te nazwy i działania :)

2 komentarze:

Cieszę się, że mnie odwiedziłeś. Miło mi będzie, jeśli zostawisz komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...